• Wedstrijdprogramma

    Wedstrijdprogramma
    Hieronder treft u het eerst komende wedstrijdschema. Deze gegevens worden rechtstreeks vanuit de KNVB-site voetbal.nl ingeladen. 
    Alle wedstrijden (incl. oefenwedstrijden, aparte trainingen), die binnen 14 dagen gespeeld worden, staan op deze pagina. 

    Wedstrijdsecretariaat
    Het wedstrijdsecretariaat van PVCV is een van de meest belaste commissies. Elk weekend moeten op de 4,5 velden bij PVCV zo'n 45 wedstrijden worden ingepland waarvan bijna 40 op zaterdag. Het trainingsschema zit ook helemaal vol en dat laat weinig ruimte voor oefen- en inhaalwedstrijden door de weeks.

    Contact
    We vragen jullie dan ook om het wedstrijdsecretariaat niet te overspoelen met vragen en verzoeken. Lees eerst hier voor antwoorden op de meest gesteld vragen omtrent inhaalwedstrijd, oefenwedstrijd, te weinig spelers etc.

    Mocht je dan nog vragen over hebben of behoefte aan meer informatie, mail dan net als voor het aanvragen van wijzigingen, oefenwedstrijden en andere verzoeken naar: wedstrijdsecretariaat@pvcv.nl.

  • Programma thuiswedstrijden

    Datum/TijdCompetitiesoortWedstrijdStatusVeldThuisUitInfo
    4 okt. 19:00OefenwedstrijdPVCV JO15-1 - Zeeburgia JO15-1Te spelenveld 1
    7 okt. 20:00regulierPVCV 35+2 - UVV 35+2Te spelenveld 1 B
    7 okt. 20:00regulierPVCV 35+1 - DHSC 35+1Te spelenveld 1 B
    7 okt. 20:30regulierPVCV 35+1 - OSM '75 35+3Te spelenveld 1 B
    7 okt. 21:30regulierPVCV 35+2 - DESTO 35+1Te spelenveld 1 B
    8 okt. 08:30regulierPVCV JO11-8 - HMS JO11-1Te spelenveld 2 B
    8 okt. 08:30regulierPVCV JO9-5 - DESTO JO9-4Te spelenveld 3 A1
    8 okt. 08:30regulierPVCV JO9-6 - Kampong JO9-6Te spelenveld 3 A2
    8 okt. 08:30regulierPVCV JO8-8 - JSV Nieuwegein JO8-2Te spelenveld 3 B1
    8 okt. 08:30regulierPVCV JO8-3 - UVV JO8-2Te spelenveld 3 B2
    8 okt. 08:30regulierPVCV JO8-1 - Roda '46 JO8-1Te spelenveld 1 B1
    8 okt. 08:30regulierPVCV JO8-11 - JSV Nieuwegein JO8-5Te spelenveld 1 A1
    8 okt. 08:30regulierPVCV JO8-10 - Montfoort S.V.'19 JO8-4Te spelenveld 1 B2
    8 okt. 08:30regulierPVCV JO8-4 - Sporting '70 JO8-1Te spelenveld 1 A2
    8 okt. 08:30regulierPVCV JO11-6 - Meern De JO11-7Te spelenveld 2 A
    8 okt. 08:30BenjaminsBenjamins - BenjaminsTe spelenveld 4
    8 okt. 09:45regulierPVCV JO12-2 - PVC JO12-2Te spelenveld 3 B
    8 okt. 09:45regulierPVCV JO10-10 - Odijk JO10-2Te spelenveld 3 A1
    8 okt. 09:45regulierPVCV JO10-9 - Houten JO10-3Te spelenveld 3 A2
    8 okt. 09:45regulierPVCV JO9-4 - SCH '44 JO9-1Te spelenveld 1 A1
    8 okt. 09:45regulierPVCV JO9-2 - Delta Sports '95 FC JO9-1Te spelenveld 1 B1
    8 okt. 09:45regulierPVCV JO9-7 - Kockengen JO9-1Te spelenveld 1 B2
    8 okt. 09:45regulierPVCV JO9-10 - DESTO JO9-7Te spelenveld 1 A2
    8 okt. 09:45regulierPVCV JO8-12 - DHSC JO8-3Te spelenveld 5 A1
    8 okt. 10:00regulierPVCV JO14-1 - Sparta (AV) JO14-1Te spelenveld 2
    8 okt. 10:55regulierPVCV JO10-13 - Meern De JO10-7Te spelenveld 1 B2
    8 okt. 10:55regulierPVCV JO10-5 - Breukelen FC JO10-2Te spelenveld 1 A1
    8 okt. 10:55regulierPVCV JO10-11 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5Te spelenveld 1 A2
    8 okt. 10:55regulierPVCV JO10-8 - PVCV JO10-12Te spelenveld 1 B1
    8 okt. 11:05regulierPVCV JO11-2 - Kampong JO11-1Te spelenveld 3 A
    8 okt. 11:05regulierPVCV JO11-5 - JSV Nieuwegein JO11-4Te spelenveld 3 B
    8 okt. 11:10regulierPVCV JO13-5 - Meern De JO13-4Te spelenveld 4
    8 okt. 11:35regulierPVCV JO16-4 - IJFC JO16-2Te spelenveld 2
    8 okt. 12:15regulierPVCV O23-1 - Schijndel/DE WIT O23-1Te spelenveld 1
    8 okt. 12:35regulierPVCV JO12-6 - Nieuw Utrecht SV JO12-1Te spelenveld 3 A
    8 okt. 12:35regulierPVCV JO12-5 - Maarssen JO12-4Te spelenveld 3 B
    8 okt. 12:35regulierPVCV JO13-4 - Elinkwijk JO13-2Te spelenveld 4
    8 okt. 13:15regulierPVCV JO13-7 - Meern De MO14-1Te spelenveld 2
    8 okt. 14:00regulierPVCV JO13-8 - IJFC JO13-3Te spelenveld 4
    8 okt. 14:00regulierPVCV JO14-4 - UVV JO14-2Te spelenveld 3
  • Programma uitwedstrijden

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    07-10-2022 21:00regulierOSM '75 35+2 - PVCV 35+2Te spelenSportpark Broekdijk-Oost
    07-10-2022 21:00regulierPVC 35+1 - PVCV 35+1Te spelenSportpark Marco van Basten
    07-10-2022 22:00regulierBreukelen FC 35+1 - PVCV 35+2Te spelenSportpark Broekdijk-Oost
    08-10-2022 08:30regulierHuizen JO11-1 - PVCV JO11-1Te spelenSportpark Wolfskamer
    08-10-2022 08:30regulierRoda '46 JO9-1 - PVCV JO9-3Te spelenSportpark Burg.Buiningpark
    08-10-2022 08:30regulierMeern De JO9-9 - PVCV JO9-11Te spelenSportpark De Meern
    08-10-2022 08:30regulierJSV Nieuwegein JO8-6 - PVCV JO8-13Te spelenSportpark Galecop
    08-10-2022 08:30regulierUVV JO8-1 - PVCV JO8-2Te spelenSportpark De Paperclip
    08-10-2022 08:30regulierGeinoord Nieuwegein JO11-5 - PVCV JO11-4Te spelenSportpark Parkhout / Zandveld
    08-10-2022 08:45regulierBuitenboys sc. JO13-1 - PVCV JO13-1Te spelenSportpark Polderkwartier
    08-10-2022 08:45regulierElinkwijk JO8-1 - PVCV JO8-7Te spelenSportpark Elinkwijk
    08-10-2022 09:00regulierKockengen JO11-1 - PVCV JO11-3Te spelenSportpark Niek Hilhorst
    08-10-2022 09:00regulierBrederodes JO10-3 - PVCV JO10-6Te spelenSportpark Blankensteijn
    08-10-2022 09:00regulierKockengen JO9-2 - PVCV JO9-8Te spelenSportpark Niek Hilhorst
    08-10-2022 09:00regulierDESTO JO15-2 - PVCV JO15-4Te spelenDESTO - Sportpark Vryheit
    08-10-2022 09:15regulierGeinoord Nieuwegein JO10-1 - PVCV JO10-3Te spelenSportpark Parkhout / Zandveld
    08-10-2022 09:30regulierUVV JO10-3 - PVCV JO10-4Te spelenSportpark De Paperclip
    08-10-2022 09:30regulierVVJ JO9-2 - PVCV JO9-9Te spelenSportpark Overvecht-Noord
    08-10-2022 09:45regulierIJFC JO8-3 - PVCV JO8-6Te spelenSportpark Groenvliet
    08-10-2022 09:50regulierSporting 70 JO10-3JM - PVCV JO10-7Te spelenSportpark Voordorp
    08-10-2022 10:00regulierSporting '70 JO12-4 - PVCV JO12-3Te spelenSportpark Voordorp
    08-10-2022 10:00regulierHercules JO12-3 - PVCV JO12-1Te spelenSportpark Voordorp
    08-10-2022 10:00regulierPVC JO8-6 - PVCV JO8-9Te spelenSportpark Marco van Basten
    08-10-2022 10:30regulierWaterwijk asc JO9-1 - PVCV JO9-1Te spelenSportpark Rie Mastenbroek
    08-10-2022 10:45regulierIJFC JO10-1 - PVCV JO10-2Te spelenSportpark Groenvliet
    08-10-2022 10:55regulierPVCV JO10-8 - PVCV JO10-12Te spelenSportpark Fletiomare Oost
    08-10-2022 11:45regulierKampong JO10-1 - PVCV JO10-1Te spelenSportpark Maarschalkerweerd
    08-10-2022 12:00regulierPurmersteijn JO16-1 - PVCV JO16-1Te spelenSportpark Purmersteijn
    08-10-2022 12:45regulierSpartaan'20 JO19-1 - PVCV JO19-1Te spelenSportpark Spartaan'20
    08-10-2022 13:15regulierFortuna Sittard JO18-1 - PVCV JO18-1Te spelenSportpark Graaf Huyncomplex
    08-10-2022 16:30regulierCSW JO18-1 - PVCV JO18-2Te spelenSportpark CSW
    09-10-2022 10:30regulierFaja Lobi KDS 2 - PVCV 5Te spelenSportpark Humphrey Mijnals
    09-10-2022 10:30regulierZeist 2 - PVCV 9Te spelenSportpark Dijnselburg
    09-10-2022 11:00regulierAFC O23-2 - PVCV O23-1Te spelenSportpark Goed Genoeg
    09-10-2022 11:30regulierNFC 2 - PVCV 2Te spelenSportpark Sportlaan West
    09-10-2022 12:30regulierKampong 11 - PVCV 6Te spelenSportpark Maarschalkerweerd
    15-10-2022 10:05regulierVVIJ JO15-1 - PVCV JO15-1Te spelenSportpark Groenvliet
    15-10-2022 10:15regulierAlexandria'66 JO14-1 - PVCV JO14-1Te spelenSportpark Oosterflank
    15-10-2022 11:40regulierMeern De MO13-1 - PVCV JO12-1Te spelenSportpark De Meern
    15-10-2022 14:30regulierONS Sneek JO17-1 - PVCV JO17-1Te spelenSportpark Zuidersportpark