• Wedstrijdprogramma

    Wedstrijdprogramma
    Hieronder treft u het eerst komende wedstrijdschema. Deze gegevens worden rechtstreeks vanuit de KNVB-site voetbal.nl ingeladen. 
    Alle wedstrijden (incl. oefenwedstrijden, aparte trainingen), die binnen 14 dagen gespeeld worden, staan op deze pagina. 

    Wedstrijdsecretariaat
    Het wedstrijdsecretariaat van PVCV is een van de meest belaste commissies. Elk weekend moeten op de 4,5 velden bij PVCV zo'n 45 wedstrijden worden ingepland waarvan bijna 40 op zaterdag. Het trainingsschema zit ook helemaal vol en dat laat weinig ruimte voor oefen- en inhaalwedstrijden door de weeks.

    Contact
    We vragen jullie dan ook om het wedstrijdsecretariaat niet te overspoelen met vragen en verzoeken. Lees eerst hier voor antwoorden op de meest gesteld vragen omtrent inhaalwedstrijd, oefenwedstrijd, te weinig spelers etc.

    Mocht je dan nog vragen over hebben of behoefte aan meer informatie, mail dan net als voor het aanvragen van wijzigingen, oefenwedstrijden en andere verzoeken naar: wedstrijdsecretariaat@pvcv.nl.

  • Programma thuiswedstrijden

    Datum/TijdCompetitiesoortWedstrijdStatusVeldThuisUitInfo
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO8-2 - PVC JO8-1Te spelenveld 1 A1
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO8-1 - AS'80 JO8-1Te spelenveld 1 B1
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO8-7 - Vreeswijk JO8-2Te spelenveld 1 A2
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO8-3 - Geinoord Nieuwegein JO8-1Te spelenveld 3 A2
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO8-11 - Montfoort S.V.'19 JO8-3Te spelenveld 3 A1
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO9-9 - VVIJ JO9-6Te spelenveld 1 B2
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO9-4 - UVV JO9-4Te spelenveld 3 B2
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO9-6 - VVIJ JO9-3Te spelenveld 5 A1
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO12-4 - Meern De JO12-4Te spelenveld 2 A
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO12-2 - OSM '75 JO12-2Te spelenveld 2 B
    4 feb. 08:30regulierPVCV JO8-6 - Laren 99 sv JO8-1Te spelenveld 3 B1
    4 feb. 08:30BenjaminsBenjamins - BenjaminsTe spelenveld 4
    4 feb. 09:45regulierPVCV JO9-1 - Victoria JO9-1Te spelenveld 1 A1
    4 feb. 09:45regulierPVCV JO9-5 - Montfoort S.V.'19 JO9-3Te spelenveld 1 B1
    4 feb. 09:45regulierPVCV JO9-7 - Meern De JO9-5Te spelenveld 1 A2
    4 feb. 09:45regulierPVCV JO10-3 - UVV JO10-3Te spelenveld 3 B1
    4 feb. 09:45regulierPVCV JO10-1 - Breukelen FC JO10-1Te spelenveld 3 A1
    4 feb. 09:45regulierPVCV JO10-13 - Meern De JO10-7Te spelenveld 3 B2
    4 feb. 09:45regulierPVCV JO10-2 - Bilt De FC JO10-1Te spelenveld 3 A2
    4 feb. 09:45regulierPVCV JO12-1 - Maarssen JO12-1Te spelenveld 5 A
    4 feb. 09:45regulierPVCV JO8-14 - Meern De JO8-4Te spelenveld 1 B2
    4 feb. 09:55regulierPVCV JO11-3 - Brederodes JO11-2Te spelenveld 2 A
    4 feb. 09:55regulierPVCV JO11-7 - VIOD JO11-1Te spelenveld 2 B
    4 feb. 11:00regulierPVCV JO15-1 - Victoria JO15-1Te spelenveld 1
    4 feb. 11:05regulierPVCV JO15-3 - Maarssen JO15-3Te spelenveld 3
    4 feb. 11:15regulierPVCV JO10-7 - OSM '75 JO10-2Te spelenveld 4 B1
    4 feb. 11:15regulierPVCV JO10-8 - DESTO JO10-4Te spelenveld 4 B2
    4 feb. 11:15regulierPVCV JO11-4 - Meern De JO11-6Te spelenveld 4 A
    4 feb. 11:15regulierPVCV JO8-13 - Nieuw Utrecht SV JO8-1Te spelenveld 5 A1
    4 feb. 11:20regulierPVCV JO16-3 - Woudenberg JO16-2Te spelenveld 2
    4 feb. 12:35regulierPVCV O23-1 - FC Hilversum O23-1Te spelenveld 1
    4 feb. 12:40regulierPVCV JO13-6 - Saestum JO13-2Te spelenveld 4
    4 feb. 12:40regulierPVCV JO13-2 - VVIJ JO13-1Te spelenveld 3
    4 feb. 13:05regulierPVCV JO19-1 - SC Bemmel JO19-1Te spelenveld 2
    4 feb. 14:05regulierPVCV JO15-2 - Geinoord Nieuwegein JO15-1Te spelenveld 3
    4 feb. 14:05regulierPVCV JO14-5 - Kampong JO14-6Te spelenveld 4
    4 feb. 14:30regulierPVCV JO17-1 - Willem II JO17-1Te spelenveld 1
    4 feb. 15:00regulierPVCV JO17-2 - JSV Nieuwegein JO17-1Te spelenveld 2
    4 feb. 15:40regulierPVCV JO13-3 - UVV JO13-1Te spelenveld 4
    4 feb. 15:40regulierPVCV JO14-4 - Breukelen FC JO14-1Te spelenveld 3
  • Programma uitwedstrijden

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    04-02-2023 08:30regulierHercules JO14-1 - PVCV JO14-2Te spelenSportpark Voordorp
    04-02-2023 08:30regulierSCH '44 JO8-1 - PVCV JO8-4Te spelenSportpark Bijleveld
    04-02-2023 08:30regulierSCH '44 JO8-2 - PVCV JO8-12Te spelenSportpark Bijleveld
    04-02-2023 08:30regulierBilt De FC JO9-1 - PVCV JO9-2Te spelenSportpark Weltevreden
    04-02-2023 08:30regulierUVV JO9-5 - PVCV JO9-10Te spelenSportpark De Paperclip
    04-02-2023 08:30regulierVVIJ JO10-2 - PVCV JO10-6Te spelenSportpark Groenvliet
    04-02-2023 08:30regulierHuizen JO11-1 - PVCV JO11-1Te spelenSportpark Wolfskamer
    04-02-2023 08:30regulierUVV JO11-3 - PVCV JO11-5Te spelenSportpark De Paperclip
    04-02-2023 08:30regulierUVV JO11-1 - PVCV JO11-2Te spelenSportpark De Paperclip
    04-02-2023 08:30regulierElinkwijk JO12-2 - PVCV JO12-6Te spelenSportpark Elinkwijk
    04-02-2023 08:30regulierVSC JO13-1JM - PVCV JO13-8Te spelenSportpark Koningsweg
    04-02-2023 08:30regulierMeern De JO15-3 - PVCV JO15-5Te spelenSportpark De Meern
    04-02-2023 09:00regulierOSM '75 JO11-3 - PVCV JO11-8Te spelenSportpark Fazantenkamp
    04-02-2023 09:30regulierZwaluwen Utrecht '11 JO10-3 - PVCV JO10-12Te spelenSportpark Welgelegen
    04-02-2023 09:30regulierOlympia '25 JO10-1 - PVCV JO10-5Te spelenSportpark Berestein
    04-02-2023 09:30regulierBreukelen FC JO13-2 - PVCV JO13-5Te spelenSportpark Broekdijk-Oost
    04-02-2023 09:45regulierPVC JO8-4 - PVCV JO8-9Te spelenSportpark Marco van Basten
    04-02-2023 09:45regulierJSV Nieuwegein JO8-4 - PVCV JO8-10Te spelenSportpark Galecop
    04-02-2023 10:00regulierWestlandia JO16-1 - PVCV JO16-1Te spelenSportpark De Hoge Bomen
    04-02-2023 10:00regulierDelta Sports '95 FC JO14-4 - PVCV JO14-6Te spelenSportpark De Kruisboog
    04-02-2023 10:10regulierMaarssen JO10-4 - PVCV JO10-10Te spelenSportpark Daalseweide
    04-02-2023 10:15regulierBFC JO18-1 - PVCV JO18-1Te spelenSportpark Meerweg
    04-02-2023 10:15regulierMeern De JO14-1 - PVCV JO14-1Te spelenSportpark De Meern
    04-02-2023 10:15regulierBrederodes JO8-2 - PVCV JO8-5Te spelenSportpark Blankensteijn
    04-02-2023 10:15regulierVVIJ, JO9-5JM - PVCV JO9-11Te spelenSportpark Groenvliet
    04-02-2023 10:15regulierSporting Almere JO13-2 - PVCV JO13-4Te spelenSportpark Fanny Bl Koen
    04-02-2023 10:30regulierOSM '75 JO8-3 - PVCV JO8-8Te spelenSportpark Fazantenkamp
    04-02-2023 10:30regulierOSM '75 JO10-1 - PVCV JO10-4Te spelenSportpark Fazantenkamp
    04-02-2023 10:30regulierVianen JO19-1 - PVCV JO19-3Te spelenSportpark Blankensteijn
    04-02-2023 10:30regulierFocus '07 JO16-3 - PVCV JO16-4Te spelenSportpark Parijsch
    04-02-2023 10:45regulierUVV JO9-1 - PVCV JO9-3Te spelenSportpark De Paperclip
    04-02-2023 11:30regulierSCH '44 JO12-2 - PVCV JO12-5Te spelenSportpark Bijleveld
    04-02-2023 11:30regulierJSV Nieuwegein JO12-3 - PVCV JO12-3Te spelenSportpark Galecop
    04-02-2023 11:30regulierVOP JO13-1 - PVCV JO13-7Te spelenSportpark Olympus
    04-02-2023 11:45regulierOSM '75 JO9-3 - PVCV JO9-8Te spelenSportpark Fazantenkamp
    04-02-2023 12:00regulierPurmersteijn JO13-1 - PVCV JO13-1Te spelenSportpark Purmersteijn
    04-02-2023 12:00regulierBreukelen FC JO10-4 - PVCV JO10-11Te spelenSportpark Broekdijk-Oost
    04-02-2023 12:00regulierBenschop JO17-1 - PVCV JO17-4Te spelenSportpark Benschop
    04-02-2023 12:00regulierUVV JO16-3 - PVCV JO16-2Te spelenSportpark De Paperclip
    04-02-2023 12:30regulierBrederodes JO14-1 - PVCV JO14-3Te spelenSportpark Blankensteijn