• PVCV VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mrt. 20:30Overbos sv. VR30+1 - PVCV VR30+1Sportpark Overbos
    13 mrt. 20:00PVCV VR30+1 - Kampong VR30+1Sportpark Fletiomare Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 feb.PVCV VR30+1 - PVC VR30+11 - 0
  • Poulestanden PVCV VR30+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc VR30+211110075106533
    2VSC VR30+21081168165225
    3Kampong VR30+11170432171521
    4DVSU VR30+1116232821720
    5PVCV VR30+1115151925-616
    6Victoria VR30+1105052519615
    7Overbos sv. VR30+1114162435-1113
    8Hercules VR30+2101181059-494
    9PVC VR30+111119941-324
    10Vecht de VR30+110037754-473
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Kim van denTeamspeler
    Christ-Schuil, TanjaTeamspeler
    Kessel, Nicole vanTeamspeler
    Langen, Mariska deTeamspeler
    Rijlaarsdam-Renkema, DebbieTeamspeler
    Sival, RuthTeamspeler
    Voordouw, IrisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.