• PVCV VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden PVCV VR30+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks (7x7))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc VR30+211110075106533
    2VSC VR30+21081168165225
    3Kampong VR30+11280437181924
    4DVSU VR30+11272332211123
    5Overbos sv. VR30+1125162735-816
    6PVCV VR30+1125161928-916
    7Victoria VR30+1115062523215
    8Hercules VR30+2101181059-494
    9PVC VR30+111119941-324
    10Vecht de VR30+111038859-513
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Kim van denTeamspeler
    Christ-Schuil, TanjaTeamspeler
    Kessel, Nicole vanTeamspeler
    Langen, Mariska deTeamspeler
    Rijlaarsdam-Renkema, DebbieTeamspeler
    Sival, RuthTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.