• PVCV VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 jan. 20:00Hercules VR30+2 - PVCV VR30+1Sportpark Voordorp
    7 feb. 20:00PVCV VR30+1 - PVC VR30+1Sportpark Fletiomare Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 jan.PVCV VR30+1 - Vecht de VR30+15 - 0
  • Poulestanden PVCV VR30+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc VR30+288005474724
    2DVSU VR30+1961226141219
    3VSC VR30+2760152114118
    4Kampong VR30+1960329111818
    5PVCV VR30+194141622-613
    6Victoria VR30+184041916312
    7Overbos sv. VR30+173131515010
    8PVC VR30+19108839-313
    9Vecht de VR30+18026649-432
    10Hercules VR30+28017647-411
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Kim van denTeamspeler
    Christ-Schuil, TanjaTeamspeler
    Kessel, Nicole vanTeamspeler
    Rijlaarsdam-Renkema, DebbieTeamspeler
    Sival, RuthTeamspeler
    Voordouw, IrisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.