• PVCV VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 19:45VSC VR30+2 - PVCV VR30+1Sportpark Koningsweg
    6 dec. 20:00PVCV VR30+1 - Waterwijk asc VR30+2Sportpark Fletiomare Oost
    13 dec. 20:00PVC VR30+1 - PVCV VR30+1Sportpark Marco van Basten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 nov.PVCV VR30+1 - DVSU VR30+10 - 2
  • Poulestanden PVCV VR30+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waterwijk asc VR30+255003062415
    2DVSU VR30+154011110112
    3VSC VR30+24301299209
    4Kampong VR30+14301184149
    5Overbos sv. VR30+15302131219
    6PVCV VR30+14112611-54
    7Victoria VR30+14103813-53
    8PVC VR30+14103712-53
    9Vecht de VR30+15014431-271
    10Hercules VR30+24004422-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Kim van denTeamspeler
    Christ-Schuil, TanjaTeamspeler
    Kessel, Nicole vanTeamspeler
    Rijlaarsdam-Renkema, DebbieTeamspeler
    Sival, RuthTeamspeler
    Voordouw, IrisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.