• PVCV VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 mrt. 20:00Victoria VR30+1 - PVCV VR30+1Sportpark Loosdrecht
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden PVCV VR30+1 (231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Benschop VR30+166005765118
    2Victoria VR30+15401116512
    3PVCV VR30+164022119212
    4RKDES VR30+15203201286
    5PVC VR30+17205934-256
    6Vecht de VR30+15104732-253
    7Overbos sv. VR30+16105925-163
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Kim van denTeamspeler
    Christ-Schuil, TanjaTeamspeler
    Kessel, Nicole vanTeamspeler
    Rijlaarsdam-Renkema, DebbieTeamspeler
    Sival, RuthTeamspeler
    Smits, JudithTeamspeler
    Voordouw, IrisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.