• PVCV VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mei. 20:00PVCV VR30+1 - RKDES VR30+1Sportpark Fletiomare Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 apr.PVCV VR30+1 - Vecht de VR30+16 - 0
  • Poulestanden PVCV VR30+1 (231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Benschop VR30+188006895924
    2Victoria VR30+1860225141118
    3PVCV VR30+196033225718
    4RKDES VR30+173043117149
    5PVC VR30+1103071149-389
    6Overbos sv. VR30+171151026-164
    7Vecht de VR30+191171047-374
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Kim van denTeamspeler
    Christ-Schuil, TanjaTeamspeler
    Kessel, Nicole vanTeamspeler
    Rijlaarsdam-Renkema, DebbieTeamspeler
    Sival, RuthTeamspeler
    Smits, JudithTeamspeler
    Voordouw, IrisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.