• PVCV VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden PVCV VR30+1 (231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Benschop VR30+11111008597633
    2Victoria VR30+11071232151722
    3PVCV VR30+1127053529621
    4RKDES VR30+11151537241316
    5Overbos sv. VR30+1113172138-1710
    6PVC VR30+1123091264-529
    7Vecht de VR30+1111191558-434
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Kim van denTeamspeler
    Christ-Schuil, TanjaTeamspeler
    Kessel, Nicole vanTeamspeler
    Rijlaarsdam-Renkema, DebbieTeamspeler
    Sival, RuthTeamspeler
    Smits, JudithTeamspeler
    Voordouw, IrisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.