• PVCV VR30+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 dec.PVCV VR30+1 - Overbos sv. VR30+15 - 1
  • Poulestanden PVCV VR30+1 (231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PVCV VR30+1650127111615
    2Victoria VR30+15311118310
    3Benschop VR30+13300272259
    4RKDES VR30+13201144106
    5Overbos sv. VR30+152031015-56
    6Vecht de VR30+14103618-123
    7PVC VR30+16105634-283
    8Gooi 't sc VR30+14013716-91
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Kim van denTeamspeler
    Christ-Schuil, TanjaTeamspeler
    Kessel, Nicole vanTeamspeler
    Sival, RuthTeamspeler
    Voordouw, IrisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.