• PVCV JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eijndt, Richard vanOverige stafTeammanager
    Hermsen, MikTechnische stafAss.-trainer/coach
    Maas, MitchTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 11:15PVCV JO17-1 - Waterwijk asc JO17-2Sportpark Fletiomare Oost
    11 mei. 13:30Delta Sports '95 FC JO17-1 - PVCV JO17-1Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    18 mei. 16:35PVCV JO17-1 - Hoogland JO17-1Sportpark Fletiomare Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 apr.PVCV JO17-1 - Spakenburg JO17-12 - 2
    13 apr.Pancratius Rksv JO17-1 - PVCV JO17-11 - 6
  • Poulestanden PVCV JO17-1 (0231 Onder 17 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria JO17-118141358184043
    2PVCV JO17-118134154213343
    3Hoogland JO17-118132347232441
    4Huizen JO17-118123339182139
    5Spakenburg JO17-11885539241529
    6NVC JO17-1188283933626
    7VVIJ JO17-1187293834423
    8Waterwijk asc JO17-21871104337622
    9Delta Sports '95 FC JO17-1184772231-919
    10MSV '19 JO17-11833122358-3512
    11Pancratius Rksv JO17-11821151775-587
    12SDO JO17-11811162168-472

    Poulestanden PVCV JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PVCV JO17-133009189
    2Victoria JO17-23201141136
    3Legmeervogels JO17-13012111-101
    4CSW JO17-13012213-111

    Poulestanden PVCV JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda '46 JO17-11100121113
    2Kolping Boys JO17-11100110113
    3Hoofddorp s.v. JO17-111006063
    4Volendam (rkav) JO17-211006063
    5Zeeburgia avv JO17-211006063
    6RAP sv. JO17-111006243
    7Always Forward JO17-111005143
    8Bloemendaal JO17-111005143
    9Waterwijk asc JO17-111005233
    10WV-HEDW JO17-1 (zat)11003033
    11KFC JO17-211004223
    12Abcoude fc JO17-111003123
    13Buitenveldert sc. JO17-111003123
    14DWS afc JO17-111003123
    15Hollandia JO17-211003123
    16IJsselmeervogels JO17-111002023
    17UVV JO17-111002023
    18AFC 34 JO17-111004313
    19UNO vv JO17-111003213
    20Victoria JO17-111003213
    21MSV '19 JO17-111002113
    22Buitenveldert sc. JO17-111001013
    23DCG Rksv JO17-111001013
    24DOVO JO17-111001013
    25ST Schagen/SRC JO17-111001013
    26Argon JO17-111003303
    27Purmersteijn JO17-111003303
    28Houten JO17-111001103
    29OFC JO17-111001103
    30PVCV JO17-111001103
    31Delta Sports '95 FC JO17-111001103
    32Hooglanderveen JO17-111000003
    33Huizen JO17-110013300
    34WSV 1930 JO17-110013300
    35Swift JO17-110011100
    36Jonathan JO17-110011100
    37Meern De JO17-110011100
    38sva Papendorp JO17-110011100
    39JSV Nieuwegein JO17-110010000
    40FC Uitgeest JO17-1100134-10
    41Hillegom sv JO17-1100123-10
    42Nieuw West United SV JO17-1100123-10
    43Meern De JO17-2100112-10
    44AFC 34 JO17-1100101-10
    45Hoogland JO17-1100101-10
    46Koninklijke HFC JO17-2100101-10
    47Soest SO JO17-2100101-10
    48Zeeburgia avv JO17-1100124-20
    49DEM (RKVV) JO17-2100113-20
    50Hoofddorp s.v. JO17-2100113-20
    51AFC Quick 1890 JO17-1100113-20
    52Zouaven (de) JO17-1100113-20
    53Hercules JO17-1100102-20
    54VVIJ JO17-1100102-20
    55Spakenburg JO17-1100125-30
    56Waterwijk asc JO17-2100103-30
    57NVC JO17-1100126-40
    58Dijk De asv JO17-1100115-40
    59Purmersteijn JO17-2100115-40
    60FC Amsterdam JO17-1100106-60
    61DIOS sv. JO17-1100106-60
    62HSV JO17-1100106-60
    63DESTO JO17-11001112-110
    64Assendelft JO17-11001011-110

    Poulestanden PVCV JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. JO17-111007253
    2UVV JO17-111006153
    3Kolping Boys JO17-111004043
    4Delta Sports '95 FC JO17-111004223
    5ADO '20 JO17-111003123
    6Roda '46 JO17-111003123
    7Always Forward JO17-111002023
    8Argon JO17-111003213
    9Bloemendaal JO17-111002113
    10Waterwijk asc JO17-111002113
    11UNO vv JO17-111001013
    12Victoria JO17-111003303
    13ST Schagen/SRC JO17-111002203
    14Hooglanderveen JO17-111001103
    15RAP sv. JO17-110013300
    16KFC JO17-210012200
    17OFC JO17-110011100
    18PVCV JO17-110011100
    19Buitenveldert sc. JO17-1100123-10
    20Foresters (de) JO17-1100112-10
    21Houten JO17-1100112-10
    22Zeeburgia avv JO17-2100101-10
    23Buitenveldert sc. JO17-1100124-20
    24DWS afc JO17-1100113-20
    25Volendam (rkav) JO17-2100113-20
    26MSV '19 JO17-1100102-20
    27Abcoude fc JO17-1100103-30
    28DCG Rksv JO17-1100115-40
    29Zaanlandia JO17-1100104-40
    30AFC 34 JO17-1100127-50
    31Hollandia JO17-2100116-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bruin, Joep deTeamspeler
    Haarlem, Jeremy vanTeamspeler
    Hatrouf, AchrafTeamspeler
    Heijmans, TimTeamspeler
    Hendriks, OwenTeamspeler
    Jansen, JesseTeamspeler
    Nomden, JesseTeamspeler
    Oorschot, SvenTeamspeler
    Roemer, DamianTeamspeler
    Toklu, Ali ImranTeamspeler
    Veen, Bas terTeamspeler
    Weterman, HiddeTeamspeler