• PVCV JO13-2007-2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bodenstaff, CarolaOverige stafTeammanager
    Oorschot, JoostTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. 19:00FC De Bilt JO13-2007-1 - PVCV JO13-2007-2Sportpark Weltevreden
    11 mei. 12:30JSV Nieuwegein JO13-2007-1 - PVCV JO13-2007-2Sportpark Galecop - JSV Nieuw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 apr.PVCV JO13-2007-2 - FC Weesp JO13-2007-12 - 2
    13 apr.Focus 07 JO13-2007-1 - PVCV JO13-2007-27 - 0
  • Poulestanden PVCV JO13-2007-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elinkwijk JO13-2007-13300201199
    2Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1320114596
    3JSV Nieuwegein JO13-2007-13012316-131
    4PVCV JO13-2007-23012217-151

    Poulestanden PVCV JO13-2007-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda'46 JO13-2007-111100160154530
    2DESTO JO13-2007-11191149173228
    3CDW JO13-2007-11281345261925
    4Focus 07 JO13-2007-11171341202122
    5Hercules JO13-2007-1 970254124221
    6UVV JO13-2007-1105142528-316
    7Delta Sports JO13-2007-1115153035-516
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1115062322115
    9Brederodes JO13-2007-1125072545-2015
    10PVCV JO13-2007-2113171937-1810
    11Jonathan JO13-2007-2112181640-247
    12JSV Nieuwegein JO13-2007-110118841-334
    13VVZA JO13-2007-11200121673-570

    Poulestanden PVCV JO13-2007-2 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC De Bilt JO13-2007-177003682821
    2SDO JO13-2007-166003313218
    3Sporting Almere JO13-2007-175112581716
    4Focus 07 JO13-2007-174031812612
    5Altius JO13-2007-1731325141110
    6JSV Nieuwegein JO13-2007-16213121117
    7Brederodes JO13-2007-172141021-117
    8Geinoord N'gein JO13-2007-18215917-87
    9UVV JO13-2007-172051036-266
    10PVCV JO13-2007-27124822-145
    11FC Weesp JO13-2007-17016844-361
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bodenstaff, HugoTeamspeler
    Brink, Jasper van denTeamspeler
    Herreveld, Lars vanTeamspeler
    Kroekenstoel, TimTeamspeler
    Oorschot, JensTeamspeler
    Petradakis, TommyTeamspeler
    Rijkse, KianTeamspeler
    Rossum, Stein vanTeamspeler
    Schijndel, Liam vanTeamspeler
    Sonsbeek, Xavi vanTeamspeler
    Spierenburg, BramTeamspeler
    Spoelstra, DionTeamspeler
    Steijn, HugoTeamspeler
    Zoelen, Thijs vanTeamspeler