• PVCV JO13-2007-2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bodenstaff, CarolaOverige stafTeammanager
    Oorschot, JoostTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 08:30PVCV JO13-2007-2 - Geinoord N'gein JO13-2007-1Sportpark Fletiomare Oost
    16 mrt. 12:45FC De Bilt JO13-2007-1 - PVCV JO13-2007-2Sportpark Weltevreden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.Altius JO13-2007-1 - PVCV JO13-2007-25 - 0
    16 feb.PVCV JO13-2007-2 - Sporting Almere JO13-2007-12 - 2
  • Poulestanden PVCV JO13-2007-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elinkwijk JO13-2007-13300201199
    2Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1320114596
    3JSV Nieuwegein JO13-2007-13012316-131
    4PVCV JO13-2007-23012217-151

    Poulestanden PVCV JO13-2007-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda'46 JO13-2007-111100160154530
    2DESTO JO13-2007-11191149173228
    3CDW JO13-2007-11281345261925
    4Focus 07 JO13-2007-11171341202122
    5Hercules JO13-2007-1 970254124221
    6UVV JO13-2007-1105142528-316
    7Delta Sports JO13-2007-1115153035-516
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1115062322115
    9Brederodes JO13-2007-1125072545-2015
    10PVCV JO13-2007-2113171937-1810
    11Jonathan JO13-2007-2112181640-247
    12JSV Nieuwegein JO13-2007-110118841-334
    13VVZA JO13-2007-11200121673-570

    Poulestanden PVCV JO13-2007-2 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDO JO13-2007-12200121116
    2FC De Bilt JO13-2007-122007346
    3UVV JO13-2007-132016606
    4Brederodes JO13-2007-121103124
    5Focus 07 JO13-2007-111004043
    6Altius JO13-2007-1210167-13
    7JSV Nieuwegein JO13-2007-110101101
    8Sporting Almere JO13-2007-1201146-21
    9PVCV JO13-2007-2301228-61
    10Geinoord N'gein JO13-2007-1200215-40
    11FC Weesp JO13-2007-12002210-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bodenstaff, HugoTeamspeler
    Brink, Jasper van denTeamspeler
    Herreveld, Lars vanTeamspeler
    Kroekenstoel, TimTeamspeler
    Oorschot, JensTeamspeler
    Petradakis, TommyTeamspeler
    Rijkse, KianTeamspeler
    Rossum, Stein vanTeamspeler
    Schijndel, Liam vanTeamspeler
    Sonsbeek, Xavi vanTeamspeler
    Spierenburg, BramTeamspeler
    Spoelstra, DionTeamspeler
    Steijn, HugoTeamspeler
    Zoelen, Thijs vanTeamspeler