• PVCV JO13-2007-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Koster, BarryOverige stafTeammanager
    Leune, PietheinOverige stafTeammanager
    Maas, MitchTechnische stafTrainer/coach
    Werf, Brent van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 15:55PVCV JO13-2007-1 - VVIJ JO13-2007-1Sportpark Fletiomare Oost
    18 mei. 10:15BFC JO13-2007-1 - PVCV JO13-2007-1Sportpark Meerweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 apr.Zeeburgia JO13-2007-1 - PVCV JO13-2007-12 - 1
    10 apr.WV-HEDW JO13-2007-1 - PVCV JO13-2007-11 - 1
    13 apr.PVCV JO13-2007-1 - JO13-2007-10 - 0
  • Poulestanden PVCV JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De JO13-2007-13300181179
    2PVCV JO13-2007-13201163136
    3DESTO JO13-2007-13102711-43
    4UVV JO13-2007-13003127-260

    Poulestanden PVCV JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDZ JO13-2007-11190222111127
    2BFC JO13-2007-11172230111923
    3AFC 34 JO13-2007-1115242218417
    4Volendam (rkav) JO13-2007-1115242120117
    5WV-HEDW JO13-2007-1115241413117
    6Buitenveldert JO13-2007-1115062021-115
    7Zeeburgia JO13-2007-1114252319414
    8PVCV JO13-2007-1114252019114
    9JO13-2007-1114252124-314
    10Purmersteijn JO13-2007-1114161632-1613
    11RODA 23 JO13-2007-1114072224-212
    12Reiger Boys JO13-2007-1112181029-197

    Poulestanden PVCV JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PVCV JO13-2007-111002203
    2Elinkwijk JO13-2007-110012200

    Poulestanden PVCV JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeeburgia JO13-2007-175111861216
    2WV-HEDW JO13-2007-185121710716
    3Buitenveldert JO13-2007-184311811715
    4BFC JO13-2007-184131712513
    5SDZ JO13-2007-183231715211
    6PVCV JO13-2007-182511110111
    7JO13-2007-17313911-210
    8Volendam (rkav) JO13-2007-183141413110
    9Meern De JO13-2007-173041013-39
    10AFC 34 JO13-2007-17223811-38
    11Purmersteijn JO13-2007-17115721-144
    12VVIJ JO13-2007-17106619-133

    Poulestanden PVCV JO13-2007-1 (B3880 Onder 13 beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 34 JO13-2007-11100110113
    2Hoofddorp s.v. JO13-2007-111007163
    3BFC JO13-2007-111006153
    4Zeeburgia JO13-2007-111006333
    5Jonathan JO13-2007-111004223
    6Meern De JO13-2007-111002023
    7Bloemendaal JO13-2007-111001013
    8RODA 23 JO13-2007-111002203
    9DCG JO13-2007-110012200
    10Almere FC JO13-2007-1100101-10
    11CDW JO13-2007-1100124-20
    12PVCV JO13-2007-1100102-20
    13Purmersteijn JO13-2007-1100136-30
    14Kampong JO13-2007-1100116-50
    15DEM JO13-2007-1100117-60
    16Foresters (de) JO13-21001011-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dam, Daniël vanTeamspelerDoelverdediger
    Gun, Tom van derTeamspelerVerdediger
    Heteren, Niccolo vanTeamspelerAanvaller
    Kemp, JesperTeamspelerMiddenvelder
    Koster, QuinnTeamspelerVerdediger
    Lecomte, JoranTeamspelerAanvaller
    Leune, TiesTeamspelerMiddenvelder
    Lindenkamp, DaanTeamspelerVerdediger
    Los, TimoTeamspelerAanvaller
    Moussa, NoeriTeamspelerAanvaller
    Pot, JuliusTeamspelerVerdediger
    Ven, Marijn van derTeamspelerMiddenvelder
    Verstoep, AndresTeamspelerVerdediger
    Wiggen, Thomas vanTeamspelerMiddenvelder