• Wedstrijdprogramma

    Hieronder treft u het wedstrijdschema. Deze gegevens worden rechtstreeks vanuit de KNVB ingeladen. Mail aanvragen voor wijzigingen, oefenwedstrijden, verzoeken naar: wedstrijdsecretariaat@pvcv.nl Zie hier voor antwoorden op de meest gesteld vragen omtrent inhaalwedstrijd, oefenwedstrijd, te weinig spelers etc.

    Alle wedstrijden (incl. oefenwedstrijden, aparte trainingen), die binnen 14 dagen gespeeld worden, staan op deze pagina. 

  • Programma thuiswedstrijden

    Datum/TijdCompetitiesoortWedstrijdStatusVeldThuisUitInfo
    22 apr. 11:00regulierPVCV 3 - UVV 2Te spelenVeld 10108
    22 apr. 11:00Oefenwedstrijd PVCV JO17-5PVCV JO17-5 - Wilhelmina'26 JO17Te spelenVeld 20207
    23 apr. 20:00Trainen Selectie Trainen Selectie - Te spelenveld 2--
    23 apr. 20:15OefenwedstrijdPVCV 2 - SV Lopik 2Te spelenveld 1--
    24 apr. 18:30bekerPVCV JO14-2 - Almere FC JO14-2Te spelenveld 2
    26 apr. 17:00regulierPVCV JO8-1 - AS'80 JO8-1Te spelenveld 1
    30 apr. 20:00PVCV J017-3 - PVCV J017-5PVCV J017-3 - PVCV J017-5Te spelenveld 2--
    2 mei. 10:00Keepersdag PVCVKeepersdag PVCV - Te spelenveld 1--
    4 mei. 08:30regulierPVCV JO13-1 - Elinkwijk JO13-1Te spelenveld 2
    4 mei. 08:30regulierPVCV JO11-2 - Geinoord Nieuwegein JO11-1Te spelenveld 3
    4 mei. 08:30regulierPVCV JO11-4 - DVSU JO11-2Te spelenveld 3
    4 mei. 08:30regulierPVCV JO9-4 - Geinoord Nieuwegein JO9-2Te spelenveld 1
    4 mei. 08:30regulierPVCV JO9-6 - Breukelen FC JO9-3Te spelenveld 1
    4 mei. 08:30regulierPVCV JO8-2 - Focus '07 JO8-1Te spelenveld 1
    4 mei. 08:30regulierPVCV JO8-6 - Meern De ZA-JO8-3Te spelenveld 1
    4 mei. 08:30Benjamins trainingBenjamins training - Te spelenveld 4
    4 mei. 09:45regulierPVCV JO10-4 - Odijk JO10-1Te spelenveld 1
    4 mei. 09:45regulierPVCV JO10-2 - Delta Sports '95 FC JO10-1Te spelenveld 1
    4 mei. 09:45regulierPVCV JO10-3 - Wasmeer JO10-1Te spelenveld 1
    4 mei. 10:00regulierPVCV JO17-2 - 't Goy JO17-1Te spelenveld 2
    4 mei. 10:00regulierPVCV JO15-5 - Kampong JO15-6Te spelenveld 3
    4 mei. 11:15regulierPVCV JO17-1 - Waterwijk asc JO17-2Te spelenveld 1
    4 mei. 11:50regulierPVCV JO15-4 - DESTO JO15-4Te spelenveld 2
    4 mei. 13:05regulierPVCV JO19-1 - Soest SO JO19-1Te spelenveld 1
    4 mei. 13:25OefenwedstrijdPVCV O13-2007-1 - Alphense Boys O13-2007-1Te spelenveld 2--
  • Programma uitwedstrijden

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    22-04-2019 14:00regulierDWS afc 1 - PVCV 1Te spelenSportpark Spieringhorn
    24-04-2019 18:30bekerJonathan JO13-6 - PVCV JO13-4Te spelenSportpark Achter 't Slot
    04-05-2019 08:45regulierFocus '07 JO12-1 - PVCV JO12-1Te spelenSportpark Parijsch
    04-05-2019 09:00regulierKampong JO14-6 - PVCV JO14-5Te spelenSportpark Maarschalkerweerd
    04-05-2019 09:00regulierVIOD JO11-2 - PVCV JO11-7Te spelenSportpark "Tienhoven" - VIOD
    04-05-2019 09:30regulierMSV '19 JO9-5 - PVCV JO9-10Te spelenSportpark Hofland
    04-05-2019 09:45regulierJonathan JO14-3 - PVCV JO14-2Te spelenSportpark Achter 't Slot
    04-05-2019 09:45regulierDelta Sports JO13-4M - PVCV JO13-4Te spelenSportpark "De Kruisboog" - Delta S
    04-05-2019 10:00regulierFocus '07 JO13-3 - PVCV JO13-5Te spelenSportpark Parijsch
    04-05-2019 10:45regulierLaren 99 sv JO8-4 - PVCV JO8-10Te spelenSportpark Laarder Engh
    04-05-2019 11:00regulierSaestum JO16-2 - PVCV JO16-2Te spelenSportpark Saestum
    04-05-2019 11:30regulierVVIJ JO15-1 - PVCV JO15-1Te spelenSportpark Groenvliet