• Wedstrijdprogramma

    Hieronder treft u het wedstrijdschema. Deze gegevens worden rechtstreeks vanuit de KNVB ingeladen. Mail aanvragen voor wijzigingen, oefenwedstrijden, verzoeken naar: wedstrijdsecretariaat@pvcv.nl Zie hier voor antwoorden op de meest gesteld vragen omtrent inhaalwedstrijd, oefenwedstrijd, te weinig spelers etc.

    Alle wedstrijden (incl. oefenwedstrijden, aparte trainingen), die binnen 14 dagen gespeeld worden, staan op deze pagina. 

  • Programma thuiswedstrijden

    Datum/TijdCompetitiesoortWedstrijdStatusVeldThuisUitInfo
    19 jan. 11:00regulierPVCV 8 - Vreeswijk 5Te spelenVeld 20413
    19 jan. 11:00regulierPVCV 5 - Kampong 12Te spelenVeld 10208
    19 jan. 11:00regulierPVCV 35+1 - DCG Rksv 35+1Te spelenVeld 3A0309
    19 jan. 11:00G-team trainenG-team trainen - Te spelenVeld 3B--
    19 jan. 13:00regulierPVCV 7 - JSV Nieuwegein 3Te spelenVeld 20511
    19 jan. 13:00regulierPVCV 35+2 - Nautilus afc 35+1Te spelenVeld 4A0714
    19 jan. 14:00OefenPVCV 1 - Kampong 1Te spelenVeld 10110
    21 jan. 20:30Oefenwedstrijd PVCV JO19-1PVCV JO19-1 - Sportlust JO19-1Te spelenveld 2--
    22 jan. 20:00bekerPVCV 2 - Meern De 2Te spelenVeld 10110
    25 jan. 08:30regulierPVCV JO8-3 - PVCV JO8-10Te spelenVeld 1B0208
    25 jan. 08:30regulierPVCV JO8-9 - Maarssen JO8-4Te spelenVeld 1D0712
    25 jan. 08:30regulierPVCV JO8-5 - PVCV JO8-4Te spelenVeld 1C0410
    25 jan. 08:30regulierPVCV JO9-8 - VVIJ JO9-4Te spelenVeld 1A0208
    25 jan. 08:30regulierPVCV JO12-3 - Elinkwijk JO12-3Te spelenVeld 3B0113
    25 jan. 08:30regulierPVCV JO12-2 - JSV Nieuwegein JO12-3Te spelenVeld 3A0309
    25 jan. 08:30regulierPVCV JO15-4 - Montfoort S.V.'19 JO15-2Te spelenVeld 20611
    25 jan. 08:30regulierPVCV JO14-5 - VVIJ JO14-6Te spelenVeld 40514
    25 jan. 09:40regulierPVCV JO9-1 - Meern De ZA-JO9-1Te spelenVeld 1A0208
    25 jan. 09:40regulierPVCV JO9-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3Te spelenVeld 1C0712
    25 jan. 09:40regulierPVCV JO9-3 - Breukelen FC JO9-1Te spelenVeld 1B0410
    25 jan. 09:40regulierPVCV JO9-7 - Kockengen JO9-1Te spelenVeld 1D0611
    25 jan. 09:55regulierPVCV JO11-2 - Kampong JO11-2Te spelenVeld 3A0514
    25 jan. 10:05regulierPVCV JO14-3 - 't Goy JO14-1Te spelenVeld 40113
    25 jan. 10:05regulierPVCV JO17-5 - VVZA JO17-2Te spelenVeld 20309
    25 jan. 10:50regulierPVCV JO8-7 - SV Vechtzoom JO8-1Te spelenVeld 1C0712
    25 jan. 10:50regulierPVCV JO8-6 - Jonathan JO8-3Te spelenVeld 1B0410
    25 jan. 10:50regulierPVCV JO8-8 - Benschop JO8-2Te spelenVeld 1D0611
    25 jan. 10:50regulierPVCV JO10-9 - DESTO JO10-5Te spelenVeld 1A0208
    25 jan. 11:20regulierPVCV JO19-4 - Jonathan JO19-3Te spelenVeld 30514
    25 jan. 11:40regulierPVCV JO13-3 - Montfoort S.V.'19 JO13-2Te spelenVeld 40113
    25 jan. 11:50regulierPVCV JO16-2 - Geinoord Nieuwegein JO16-1Te spelenVeld 20208
    25 jan. 12:10regulierPVCV JO10-3 - UVV JO10-2Te spelenVeld 1A0410
    25 jan. 12:10regulierPVCV JO10-11 - Elinkwijk JO10-3Te spelenVeld 1C0611
    25 jan. 12:10regulierPVCV JO10-10 - Vreeswijk JO10-5GTe spelenVeld 1B0712
    25 jan. 13:05regulierPVCV JO13-6 - CDW JO13-3GTe spelenVeld 40514
    25 jan. 13:15regulierPVCV JO16-4 - Zeist JO16-1Te spelenVeld 30113
    25 jan. 13:35regulierPVCV JO14-1 - VELO JO14-1Te spelenVeld 10410
    25 jan. 13:35regulierPVCV JO15-2 - Focus '07 JO15-2Te spelenVeld 20208
    25 jan. 14:30regulierPVCV JO13-4 - OSM '75, JO13-2GTe spelenveld 40712
    25 jan. 15:00regulierPVCV JO11-3 - Geinoord Nieuwegein JO11-2Te spelenVeld 3B0514
  • Programma uitwedstrijden

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    19-01-2020 11:00regulierAurora 2 - PVCV 4Te spelenSportpark Hoog Weerdenburg
    19-01-2020 11:30regulierZwaluwen Utrecht '11 2 - PVCV 2Te spelenSportpark Welgelegen
    19-01-2020 13:00regulierSterrenwijk 5 - PVCV 6Te spelenSportpark Zoudenbalch
    24-01-2020 20:00regulierHercules VR30+2 - PVCV VR30+1Te spelenSportpark Voordorp
    25-01-2020 08:30regulierSporting '70 JO8-1 - PVCV JO8-2Te spelenSportpark Voordorp
    25-01-2020 08:30regulierPVCV JO8-5 - PVCV JO8-4Te spelenSportpark Fletiomare Oost
    25-01-2020 08:30regulierPVCV JO8-3 - PVCV JO8-10Te spelenSportpark Fletiomare Oost
    25-01-2020 08:30regulierDOVO JO9-1 - PVCV JO9-2Te spelenSportpark Panhuis
    25-01-2020 08:30regulierDHSC JO9-3 - PVCV JO9-9Te spelenSportpark Thorbecke
    25-01-2020 08:30regulierDVSU JO9-5 - PVCV JO9-10Te spelenSportpark Lunetten
    25-01-2020 08:30regulierVSC JO12-1 - PVCV JO12-5Te spelenSportpark Koningsweg
    25-01-2020 08:30regulierPVC JO11-3 - PVCV JO11-7Te spelenSportpark Marco van Basten
    25-01-2020 08:30regulierJSV Nieuwegein JO13-3 - PVCV JO13-5Te spelenSportpark Galecop - JSV Nieuw
    25-01-2020 08:45regulierKampong JO10-2 - PVCV JO10-1Te spelenSportpark Maarschalkerweerd
    25-01-2020 09:00regulierCandia '66 JO15-2 - PVCV JO15-3Te spelenSportpark Candia'66
    25-01-2020 09:00regulierBreukelen FC JO8-4 - PVCV JO8-11Te spelenSportpark Broekdijk-Oost
    25-01-2020 09:40regulierMontfoort S.V.'19 JO10-3 - PVCV JO10-6Te spelenSportpark Hofland
    25-01-2020 09:45regulierAS'80 JO8-1 - PVCV JO8-1Te spelenSportpark Klein Brandt
    25-01-2020 09:45regulierZeeburgia avv JO11-1 - PVCV JO11-1Te spelenSportpark Middenmeer
    25-01-2020 10:00regulierZwaluwen Utrecht '11 JO9-2 - PVCV JO9-4Te spelenSportpark Welgelegen
    25-01-2020 10:00regulierDHSC JO15-2 - PVCV JO15-5Te spelenSportpark Thorbecke
    25-01-2020 10:00regulierPVC JO10-3 - PVCV JO10-5Te spelenSportpark Marco van Basten
    25-01-2020 10:15regulierVriendenschaar JO14-1 - PVCV JO14-2Te spelenSportpark Terweijde
    25-01-2020 10:30regulierBreukelen FC JO14-1 - PVCV JO14-4Te spelenSportpark Broekdijk-Oost
    25-01-2020 10:50regulierMontfoort S.V.'19 JO10-4 - PVCV JO10-7Te spelenSportpark Hofland
    25-01-2020 11:00regulierJSV Nieuwegein JO9-4 - PVCV JO9-6Te spelenSportpark Galecop - JSV Nieuw
    25-01-2020 11:15regulierSporting '70 JO15-1 - PVCV JO15-1Te spelenSportpark Voordorp
    25-01-2020 11:30regulierMontfoort S.V.'19 JO16-1 - PVCV JO16-1Te spelenSportpark Hofland
    25-01-2020 11:30regulierUVV JO10-5 - PVCV JO10-12Te spelenSportpark De Paperclip
    25-01-2020 11:55regulierVVIJ JO19-5 - PVCV JO19-5Te spelenSportpark Groenvliet
    25-01-2020 12:00regulierNVC JO19-1 - PVCV JO19-1Te spelenSportpark Naarden
    25-01-2020 12:00regulierBreukelen FC JO10-2 - PVCV JO10-8Te spelenSportpark Broekdijk-Oost
    25-01-2020 12:00regulierBreukelen FC JO11-2 - PVCV JO11-6Te spelenSportpark Broekdijk-Oost
    25-01-2020 12:20regulierCDW JO13-1G - PVCV JO13-1Te spelenSportpark Mariënhoeve
    25-01-2020 13:00regulierOSM '75 JO16-1 - PVCV JO16-3Te spelenSportpark Fazantenkamp
    25-01-2020 14:00regulierUVV JO10-1 - PVCV JO10-2Te spelenSportpark De Paperclip
    25-01-2020 14:30regulierSoest SO JO17-4 - PVCV JO17-4Te spelenSportpark "Bosstraat-Oost"
    25-01-2020 15:15regulierSporting '70 JO11-3 - PVCV JO11-5Te spelenSportpark Voordorp
    25-01-2020 16:00regulierKampong JO17-2 - PVCV JO17-2Te spelenSportpark Maarschalkerweerd
    26-01-2020 11:00regulierAurora 4 - PVCV 8Te spelenSportpark Hoog Weerdenburg